Yıldızname

İnsanlığın ortaya çıktığı ilk dönemden beri, herkesin merak ettiği gelecek konusu, çeşitli fal uygulamaları ve buna benzer çalışmalar ile karşımıza çıkmaktadır. Kehanet konusunda oldukça çeşitli kadim uygulamalar bulunuyor olsa da, Türkiye ve komşu coğrafyalarda da yaygın olarak kullanılan yıldızname uygulamaları, bu çalışmalara kıyasla çok daha etkin sonuçlara sahip olmaktadır.

Yıldızname, bu işle ilgilenen pek çok kişi tarafından, fal ve kehanet uygulamalarından net bir çizgi ile ayrılmaktadır. Bu ayrıma göre, yıldızname bakan hocalar, herhangi bir falcı veya kehanetçi değildir. Yıldızname, fal uygulamaları arasında gösterilmez.

Yıldızname, aslında pek çok ilim dalının birleşmesi ile ortaya çıkan bir hesaplama yöntemidir. Bu çalışmayı talep eden kişinin ruhsal durumunu, enerjisini ve doğduğu zaman dilimindeki gezegensel enerjileri inceleyen ilimler, kişinin gelecekte yaşayabileceği deneyimlere dair tahminler yürütmektedir.

Fal uygulamalarında tamamen varsayımlar üzerinden gidilse de, yıldızname bu konuda çok ayrı bir sisteme sahiptir. Numeroloji, astroloji ve bunun gibi pke çok kadim ilim dalının kullanıldığı bu uygulamada, herhangi bir şekilde varsayımlara yer verilmemektedir.

Yıldızname bakan hocalar, yaptıkları işte, kullandıkları ilimler sayesinde fazlasıyla emindir. Bu konu, hocaların çok daha rahat sonuç alabilmesini ve diğer uygulamalara kıyasla daha tutarlı şeyler ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

İşin içerisinde kullanılan ilimlerin pek çoğu uzmanlık ister. Uzmanlık isteyen bu ilimler, yıldızname bakan hocalar tarafından yıllardır sıkça kullanıldığı için, bu konuda çok daha fazla geliştirilmiş ve böylece yıldıznamenin tutarlılığı daha da artmıştır.

Eğer gerçekten ilmine saygı duyan ve bu alanda yeteri kadar tecrübe edinmiş bir hocaya yıldızname baktırırsanız, alacağınız sonuçların oldukça net ve tutarlı olacağından emin olabilirsiniz. Özellikle diğerlerine kıyasla hassas konularda rehberliğe ihtiyacınız varsa, yıldızname sizin için en doğru tercih olacaktır.

Vefk yapan hocalar hakkındaki yorum ve şikayetleri geniş kitlelerle paylaşmak amacıyla kurulan sitemize gelen yorumları incelemek ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir