Soğutma Büyüsü Nedir?

Bazı durumlarda, insanlar olmaması gereken insanlar ile bir araya gelerek kendilerine zarar verebilir. Bu durum, duygular tarafından kolayca maskelenebileceği için, olayı yaşayan kişi tarafından fark edilmeyebilir. Bunun dışında, bir kişinin hayatına giren insanların ona zarar verebileceği, hatta yuvaları yıkıma bile sürükleyeceği haller olabilir. Aynı şeyler, bazı alışkanlıklar için de geçerlidir.

İnsanların bu derece hataya meyletmesi, gayb alemlerinin etkileri kullanılarak biraz olsun düzeltilebilmektedir. Medyum hocaların uyguladığı soğutma büyüleri, insanların hem kötü alışkanlıklardan, hem de istenmeyen insanlardan uzaklaşmasını mümkün kılar. İnsanlar arasındaki soğutma halinin oluşturulabilmesi gibi, belli bir mekandan da soğutmak mümkündür.

Farklı alternatif yapılış yöntemleri bulunan soğutma büyüleri, insanların hayatlarını düzeltebilmeleri için özel fırsatlar olarak görülür. Medyum hocaların başarılı olması halinde, soğutma büyüsü yapılan kişi, istenen kişiden veya olaydan tiksinme derecesinde uzaklaşır. Bir daha tekrar görmek istememesi veya o şeyin yapılmasına bile katlanamaması durumları oldukça yaygındır.

Soğutma büyüsü, hangi yöntemle uygulandığına bağlı olarak farklı sürelerde etki gösterecektir. Eğer bu büyü papaz büyüsü tekniğiyle yapılıyorsa hemen etki göstermeye başlayabilir, kaşık büyüsü gibi daha etkisiz yöntemler kullanılıyorsa daha uzun vakit alabilir. Elbette hangi yöntemin ne kadar sürede etki edeceğini tam olarak bilmek mümkün değildir. Medyum hocalar, duruma göre en uygun yöntemi belirleyecek ve en kısa sürede etki almak için gereken her şeyi yapacaktır.

Medyumluk uygulamaları karmaşık olsa da, soğutma büyüleri tüm bu zahmete değer çalışmalardır. Soğutma büyüsü sayesinde yuvalar kurtarılabilir, insanlar tüm kötü alışkanlıklarından kurtulabilir. Gayb alemlerinin belki de en özel hediyelerinden biri olan bu büyü, eğer doğru ve işinde iyi bir medyum hoca tarafından uygulanırsa istenen her sonucu, çok kısa sürede gösterecektir.

Vefk yapan hocalar hakkındaki yorum ve şikayetleri geniş kitlelerle paylaşmak amacıyla kurulan sitemize gelen yorumları incelemek ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir