Antalya Medyum Hocaları

Büyü, kimi zaman aşk, kimi zaman evlilik gibi sebeplerle tercih ediliyor olsa da, bazı durumlarda sağlık ile alakalı konularda da bu uygulamalara başvurulabilir. Gaybi alemlerin enerjilerinin sonsuz olması ve işini bilen insanlar tarafından istendiği gibi yönlendirilebilmesi sayesinde, insanlar kimi hastalıklarını bu enerjiler sayesinde çözüme kavuşturabilmektedir.

Medyum hocaların yaptığı büyü çalışmalarından çok ayrı ele alınan şifa uygulamaları, Antalya medyum hocaları tarafından pek sık uygulanmamaktadır. Daha farklı bir eğitim sürecinden geçilmesiyle elde edilen bu ilim, çoğu zaman klasik büyülerden ayrı tutulur. Şifa uygulamalarında farklı enerjiler kullanılabileceği gibi, büyüde kullanılan enerjiler de tercih edilebilir.

Antalya medyum hocalarından bazıları muska yöntemiyle şifa sağlayabilmektedir. Hastalığın türüne bağlı olarak yapılan muskalar, insanların enerjilerine etki ederek hastalıklarının iyileşmesine vesile olmaktadır. Hasta kişinin muskayı yanında taşıması ve ayrılmaması halinde, hastalıkların kısa süre içerisinde rahatladığı ve hatta tamamen ortadan kalktığı görülebilir.

Muskalar dışında, vefklerle de şifa uygulamaları yapılabilir. Antalya medyum hocalarının yaptıkları vefkler, yine muskadaki gibi enerjiler üzerine etki ederek hastalıklara müdahale eder, iyileşme sağlar. Ancak, bu yöntemin muskaya kıyasla daha zor olduğu bilinmektedir. Bu nedenle hocaların büyük kısmı şifa uygulamaları için vefk tercih etmez.

Şifa uygulamaları herkesin gerçekleştirebileceği şeyler değildir. Bu durum büyüyü yapacak olan hocanın Antalya medyum hocası olup olmadığından bağımsız olarak, sadece alınan eğitim ile alakalıdır. Küçük yaşlardan itibaren yetiştirilen medyum hocalar, üstat hocalar tarafından yetiştirilirken büyü veya şifa alanına yönelebilir, isterlerse ikisini bir arada yürütebilirler. Ancak, hem büyüde, hem de şifa amaçlı yapılan çalışmalarda nefes gücünün ve yatkınlığın önemli olması, hangi hocanın ne alanda uzmanlaşacağı konusunda belirleyicidir. İşte bu nedenle, her medyum hoca şifa amaçlı büyü yapamadığı gibi, bunu yapabilen hocalar da farklı alanlarda yetersiz kalabilmektedir.

Vefk yapan hocalar hakkındaki yorum ve şikayetleri geniş kitlelerle paylaşmak amacıyla kurulan sitemize gelen yorumları incelemek ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir