Süryani Büyüsü Nedir?

İnsanları maneviyattan giderek uzaklaştıran dünyevi alem, büyüler konusunda da büyük yanılgılara neden olmaktadır. Pek çok yerde, büyü çalışmalarının insanları kötü etkilediği, büyü yapan kişinin lanetleneceği ve zarar göreceği gibi boş masallar, insanların bu kadim bilgiye ulaşmasını engellemektedir. Medyum hocaların büyük kısmı, bu tarz masallarla ve yanılgılarla mücadele içerisinde olsa da, insanlar hala bu tuzaklara düşmekte ve gayb alemlerinin kendileri için sunduğu nimetleri ellerinin tersiyle itmektedir.

Medyum hocaların sıkça karşılaştığı sorulardan olan süryani büyüsünün zararları, insanların kafasında büyük bir soru işareti olarak varlığını sürdürüyor. Medyum hocalar, belli başlı durumlarda başvurdukları süryani büyüsünün nasıl etki ettiğini açık bir şekilde anlatsalar bile, bu büyüyü henüz yaptırmamış kişiler, zararları konusunda meraka kapılmaktadır.

Süryani büyüsü, herhangi bir normal büyü çalışmasından farklı değildir. Bu büyüde de gaybi enerjiler kullanılır ve medyum hocalar vasıtasıyla bu enerjilerin isteklerimizi yerine getirmesi sağlanır. Medyum hocalar, süryani büyüsünü yaparken, herhangi bir varlıktan yararlanmaz veya tehlikeli bir enerji formu ile çalışmazlar. Süryani büyüsü, bu nedenle tamamen güvenlidir ve hiçbir tehlikeye sahip değildir.

Medyum hocaların geneli, süryani büyüsünü basit uygulamalar için tercih eder. Özellikle ayırma çalışmalarında, basit bir işlem yapılacaksa fazlasıyla yeterli ve nitelikli olan süryani büyüleri, medyumların sıkça başvurduğu yöntemlerdendir. Süryani büyüsü, bağlama çalışmalarında yerini daha etkili alternatifi olan canbar büyüsüne veya papaz büyüsüne bırakırken, geri kalan her şey için kullanılabilir.

Bu kadar yaygın kullanılan bir büyünün, doğal olarak herhangi bir tehlikesi bulunmaz. Her yaştan ve kesimden insan, çok çeşitli istekleri için süryani büyüsünü tercih etmekte ve onlarca farklı medyum hoca tarafından bu büyü her gün yapılmaktadır. Bugüne kadar bu kadim büyüden zarar gören kimseye rastlanmamıştır.

Vefk yapan hocalar hakkındaki yorum ve şikayetleri geniş kitlelerle paylaşmak amacıyla kurulan sitemize gelen yorumları incelemek ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir