Danimarka Medyum Hocaları

Oldukça yaygın bir kanı olarak, insanların pek çoğu her medyum hocanın istediği her büyüyü yapabildiğini düşünmektedir. Büyü ilmi, eğitim ve deneyim gerektirdiği için, her isteyen insan, her istediği büyüyü yapamamaktadır. Bunun için uzun yıllar boyu alınan bir eğitim, bu eğitimin tecrübeye dökülmesi ve oldukça kuvvetli bir nefes gücü gereklidir.

Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi, Danimarka medyum hocaları arasında da pek çok büyü ustası medyum hocaya rastlamak mümkün. Sadece bu iki ülke için geçerli olmayan bu durum, tüm dünya çapında çalışan hocalar için aynı şekilde geçerliliğini korumaktadır. Medyum hocalar, bu konuda ustalaşmış ise, istenen her türlü büyüyü başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Ancak, en başta söylediğimiz gibi, bir ön şart olarak, her büyünün başarılı şekilde gerçekleştirilmesi için üstün bir bilgi birikimi gereklidir. Fakat, bu durum bir çizgi ile ayrılır. Bazı medyum hocalar, kendi istekleri doğrultusunda aşk büyülerinde veya buna benzer şekilde başka çalışmalarda uzmanlaşmış olabilirler. Bu tarz bir uzmanlığa sahip olmaları durumunda, medyum hocaların yaptıkları büyüler çok daha tutarlı olacaktır. Elbette, bu durum Danimarka medyum hocalarından rastgele birinin büyü yapamayacağı anlamına gelmemektedir. Her büyücü hocanın farklı bir uzmanlığı bulunabilir ve bu uzmanlık mevcutken diğer büyüleri de gerçekleştirebilir.

Büyü konusu karmaşık ilimlerin başında gelmektedir. Bu nedenle, hangi çalışmanın hangi hoca tarafından yapılabileceğini söylemek oldukça zor. Ancak, eğer bir medyum hocanın eğitiminden ve bilgisinden eminseniz, bu hocanın istediğiniz her türlü büyüyü başarıyla yapabileceğini söylemek mümkündür. Aynı zamanda, gerçek medyum hocaların herhangi bir ego veya otorite savaşında olmayacağını, yapamayacakları büyüleri dürüst bir şekilde söyleyeceğini unutmamak da gerekli. Eğer gerçek bir medyum hoca, bir büyüde kendini yetersiz görüyorsa, bu büyüye başlayıp bırakmak yerine hiç başlamayacak ve bunu talep eden kişiye bildirecektir. Tüm bu nedenlerden dolayı, eğer gerçek bir medyum hoca ile çalışıyorsanız, hangi büyüyü yapıp yapamayacağı konusunda endişelenmeden gönlünüzü rahat tutabilirsiniz. Çünkü medyum hoca, gereken dürüstlüğü size sağlayacak ve buna göre sizi yönlendirecektir.

Vefk yapan hocalar hakkındaki yorum ve şikayetleri geniş kitlelerle paylaşmak amacıyla kurulan sitemize gelen yorumları incelemek ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir