Kaşık Büyüsü Nedir?

İnsanlar, bir büyü çalışması yaptırdıkları zaman bunun sonucunu bir an önce almak için özellikle çaba gösterirler. Her ne konuda olursa olsun, bir büyünün hemen sonuç vermesini, istenen şeylerin anında gerçekleşmesini herkes ister. Bu doğrultuda, medyum hocalara büyüler hakkında sorulan soruların büyük kısmını da bu konu oluşturur.

Kaşık büyüsü, kadim çağlardan beri hem soğutma hem de bağlama amaçları için kullanılmaktadır. Medyum hocalar tarafından kadim yöntemler kullanılarak yapılan bu büyü, günümüzde de aktif olarak pek çok kişi tarafından tercih edilmekte. Büyünün yapımı sırasında kullanılan kaşıklardan adını alan kaşık büyüsü, özellikle basit çalışmalar için yaygın bir tercih olmakta.

Büyüler tutarken, büyüyü yapan medyum hocanın yetenekleri ve nefes gücü en önemli unsurdur. Medyum hoca, hangi büyü olursa olsun, işlemleri gerçekleştirirken kendi nefesinden ve bilgisinden yararlanır. Medyum hoca ne kadar bilgili ve kuvvetliyse, büyünün tutma süresi de o kadar kısalır.

Büyülerde nefes gücü kadar, kullanılan yöntemler de süreye etki eder. Örneğin, kaşık büyüsü daha uzun sürelerde etki gösteren bir büyü olarak tanınmaktadır. Özellikle basit olmayan çalışmalar söz konusu olduğunda, kaşık büyüsü yerine papaz büyüsü ve canbar gibi alternatifler tercih edilmesi, hem süre hem de etki açısından daha verimli olmaktadır.

Kaşık büyüsünün ne zaman etki göstereceği, büyü yapılan kişiye göre de değişmektedir. Kişinin enerjisi ne kadar kuvvetliyse, büyüye olan savunması da o kadar yüksek olacaktır. İşini iyi bilen bir medyum hoca tarafından, bu savunma eninde sonunda kırılacak ve büyü tutacak olsa da, kişinin böyle bir enerjiye sahip olması süreyi uzatacaktır.

Son olarak, kaşık büyüsünün hangi amaçla yaptığı da ne zaman tutacağına direkt etki eder. Ayırma amaçlı yapılan kaşık büyüleri, bağlamaya kıyasla daha uzun sürede etki edebilir.

Vefk yapan hocalar hakkındaki yorum ve şikayetleri geniş kitlelerle paylaşmak amacıyla kurulan sitemize gelen yorumları incelemek ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir