Büyü Nasıl Bozulur?

Her hocanın kendine ait farklı biri yöntemi mevcuttur. Her işte olduğu gibi, gaybi alemleri alakadar eden işlerde de, hiçbir zaman tek bir konu üzerinden konuşmak mümkün değildir. Hocalar, bir işlemi yaparken, hangi yöntemi kullanacaklarını, kendilerine başvuran kişilerin durumlarına göre değerlendirirler. Aynı şekilde, yapılacak işlemin süresi ve niteliği de benzer biçimde değişkenlik gösterir.

Büyü bozan hocalar, öncelikle yapılmış olan büyünün niteliklerini belirlemek amacıyla, büyülenen kişi üzerinde bir takım incelemelerde bulunur. Bu incelemeler, kişinin hangi büyü ile büyülendiğini, hangi çalışma ile büyü bozma işleminin gerçekleştirilebileceğini belirler. Asıl büyü bozma çalışması bunun ardından başlar.

İlk olarak, büyünün nitelikleri belirlenir ve daha sonra büyü bozma aşamasında, kullanılacak yöntem, büyü bozan hocaların niteliği ve bilgisi doğrultusunda şekillenir. Örneğin, bir bağlama büyüsü bozulacaksa, mum veya farklı malzeme kullanılırken, daha farklı bir büyü bozma işlemi yapılacaksa, malzemeye ihtiyaç duyulmayabilir.

Büyü bozan hocaların kaç gün boyunca çalışacağı ve hangi yöntemleri kullanacağı oldukça değişkendir. Bunun temel sebebi, her işlemde olduğu gibi, büyü bozmada da olayın bağımsız olarak hareket ediyor ve sadece kişilere göre değil, aynı zamanda gaybi enerjilere göre şekilleniyor olmasıdır.

Büyü bozan hocalar, kimi zaman basit büyüleri anında bozabilirler. Etkisi, birkaç saat içerisinde görülmeye başlayabilir. Bu durumda olduğunun tam aksine, kimi zaman günler boyu çalışma gerektiren konular ile karşılaşılabilir.

Eğer büyüyü bozan medyum hoca, işinin ehliyse ve daha önce bu alanda tecrübeye sahipse, yapılacak olan çalışma sorunsuz bir şekilde gerçekleşecek ve büyü net biçimde bozulacaktır. Bu nedenle, büyü yaptırırken olduğu gibi, büyü bozulurken de mutlaka başarılı bir hoca bulmak gereklidir. Bunun için de, işlemi gerçekleştirecek kişinin iyi bir araştırma yapması elzemdir.

Geri getirme büyüsü ile ilgili yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Vefk yapan hocalar hakkındaki yorum ve şikayetleri geniş kitlelerle paylaşmak amacıyla kurulan sitemize gelen yorumları incelemek ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir