Ayırma Büyüsü

Büyülerin etki süreleri, direkt olarak medyum hocanın yapmış olduğu çalışmalarla, kişilerin durumlarıyla ve pek çok farklı etmen ile bağlantılı olsa da, gerekli görüldüğü durumlarda, farklı uygulamalar yapılarak büyünün daha hızlı etki etmesi sağlanabilir.

Ayırma büyüleri için konuşmak gerekirse, kimi zaman medyum hocalar ayrılmak istenen kişilerin enerjilerine daha yoğun baskı kurmak için, büyüyü yaptıran kişinin de çalışmayı desteklemesini isteyebilir. Kimi zaman büyülü sözcükler veya dualarla, kimi zaman ise farklı zikirlerle, ayırma büyüsünün daha hızlı etki etmesini sağlamak mümkündür.

Medyum hocalar, yapılacak olan çalışmanın acilliğine ve zorluğuna göre, bu tarz uygulamaları tek başlarına gerçekleştirebilirler. Medyum hocadan, kişilerin acilen ayrılmasını istemeniz durumunda, ayırma büyüsünün yöntemleri buna uygun olarak değiştirilerek gerçekleştirilecektir.

Medyum hocanın yaptıkları haricinde, ayırma büyüsünü hızlandırmak için yapabileceğiniz bir şeyler olabilir. Ancak bunun ne olduğu, yine yalnızca medyum hoca tarafından bilinir. Eğer medyum hocaya bu konuyu sorarsanız, sizin yapabileceğiniz bir şey var ise, söz konusu çalışmaları verecek ve büyüye katkı sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Ayırma büyüleri, iki kişinin iradesi ile bağlantılıdır. Bu yüzden etki süreleri çok zor tahmin edilir. Ancak, medyum hoca bu konuda ne kadar yetenekli ve bilgili ise, o kadar kolay bir etki yaratılır. Etki süresinin ne kadar hızlı olacağı da hocanın çalışmasına bağlıdır.

Her büyüde olduğu gibi, ayırma büyüsünde de etkinin ve hızın en önemli unsuru medyum hocadır. Medyum hoca ne kadar güvenilir ve bilgili ise, uygulayacağı yöntem de o kadar doğru olacaktır. Bu sayede, medyum hoca hızlı bir şekilde ayırma büyüsünü yapacak ve etkileri gözlemlenecektir. İşte tam da bu yüzden, bir medyum hoca ile çalışmadan mutlaka iyi araştırma yapmalı ve doğru kişileri belirlemelisiniz.

Vefk yapan hocalar hakkındaki yorum ve şikayetleri geniş kitlelerle paylaşmak amacıyla kurulan sitemize gelen yorumları incelemek ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir