Konya Medyum Hocaları

Fiziki dünyadaki gibi, belli bir şeyi gerçekleştirmek için aynı ortamda bulunmak, manevi alemler için söz konusu değildir. Bir insan, başka biri kişi tarafından uzaktan, hatta hiç tanımadan bile büyülenebiliyorsa, tüm diğer manevi çalışmalarda da mesafeler veya fiziksel engeller söz konusu olmamaktadır. Bu durum, manevi alemlere ait her çalışmada olduğu gibi, büyülerde de aynı şekilde geçerlidir.

Bu durumun açık şekilde gösterdiği üzere, Konya medyum hocalarının istenen her ülkeye veya şehre büyü ve tüm diğer çalışmaları gerçekleştirebildiği rahatlıkla söylenebilir. Sadece Konya medyum hocaları için geçerli olmayan bu durum, manevi uygulamalarla çalışan tüm diğer medyum hocalar için de geçerlidir.

Medyumluk, kadim dönemlerden beri süregelen gelenekeler ile devam ettirilmektedir. Günümüzde olduğu gibi, tarihin her döneminde de medyum hocalar bir çalışmayı yaparken, çalışmayı talep eden kişi ile aynı ortamda olmamıştır. Osmanlı saraylarında bile, büyücü hocalar yaptıkları büyüleri uzaktan yaparak istenen sonuçları elde etmiştir. Konya medyum hocaları gibi, tüm diğer hocaların da aynı kadim teknikleri kullanıyor olması, istenen her şeyin istenen her yerde yapılabilmesini mümkün kılmaktadır.

Elbette bazı büyü çalışmalarında istisnalar söz konusu olabilir. Genel olarak, çoğu büyü ve vefk uygulaması uzaktan, kişiye ihtiyaç duymadan yapılabiliyor olsa bile, istisnai durumlarda medyum hocanın büyüyü talep eden kişiyle fiziki bir ortamda bir arada olması gerekebilir.

Konya medyum hocaları, gerek kadim dönemlerde, gerekse günümüzde, kendilerine başvuran herkesin sorununa zaman zaman uzaktan, kimi zaman bir aradayken çözüm bulmuştur. Gerçek bir medyum hoca, her zaman dürüstlükle hangi çalışmanın ne şekilde yapılabileceğini anlatacağı için, bu konuda herhangi bir endişe duymanıza gerek yoktur. Medyum hocalar, uzaktan yapabilecekleri çalışmalar ile fiziki olarak bir arada olmanız gerekenleri net bir biçimde bildirecek ve uygulamaları bu şekilde gerçekleştirecektir.

Vefk yapan hocalar hakkındaki yorum ve şikayetleri geniş kitlelerle paylaşmak amacıyla kurulan sitemize gelen yorumları incelemek ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir